Listopad 2014

Dovolená s Petem

3. listopadu 2014 v 10:26 | Rose Violent |  Můj svět
Pete a zevl/Já s nadílkou z Loving Hutu - teda, na poprvé nic moc. Dala jsem si aulac tofu (asi nějaký divný druh tofu obalené v kokosu se sójovou omáčkou) a jediné, co na tom bylo dobré byl asi ten smažený kokos a když se to trochu namočila do té strašně slané sójovky, tak to i mělo nějakou chuť. Na tofu teda dost divná konzistence. Mazlavé, moc měkké, neslané, mastné teda dost. Příště zkusím něco jiného.

Trochu opožděně článek o našem požehnání, o asi nejlepším týdnu celých prázdnin. Něco, co mě utěšovalo vždy, když to doma přes školní rok stálo za pendrek, něco, co pro mě byla spása a kvůli čemu jsem si odpírala a cvičila, abych si to pak tam mohla vykompenzovat. Naše první společná dovolená jen ve dvou.

To je tak, když máte hodnou babičku s dědou, kteří vlastní karavan a nabídnou vám, jestli byste tam nechtěli se svým přítelem být na prázdniny. Totálně sami. Po veeeelmi dlouhé debatě a zvážení všech pro a proti, které dovolená dvou sedmnáctiletých dětí bez rodičů s jídlem, alkoholem a totální svobodou má jsme se usnesli, že teda berem. A tak jsme 25.srpna odjeli vlakem do campu, kde nás děda zaškolil, co se týče nějakých technických věcí a potom S-V-O-B-O-D-ÁÁÁÁÁ!