Červen 2014

No stress

30. června 2014 v 13:03 | Rose Violent
Be happy
Asi nenapíšu nic nového, bude to stále o tom samém, ale stejně chci zase napsat deníček. Nakonec toho ani není tolik negativního.


Ááááá, strašně ráda bych vám napsala něco o těch mých plánech, mám spousty článečků, které se tu objeví během prázdnin, ale možná i později a teď to tu prostě umírá nějakými splácaninami typu inspirace, fádní básničky a tak. Ale těšte se - nejen na články, na které doufám budu moc být pyšná, ale taky na rozjetí Youtube kanálů. Doufám, že to vyjde.

Poslední dobou mám pořád hrozný stres a vztek. A nemůžu říct, že bych byla extra akční člověk, i když poslední dobou už se trochu podobám člověku, co něco dělá. No a zjišťuji, že to není sranda. Opakuji znovu, nelítám někde celý den a nemám 1000 povinností, ale rozhodla jsem se dělat některé věci, takže z líné holky dělající úplné h... nic, se stala holka, co občas něco udělá. A zjistila jsem, že když člověk o něco usiluje, je to v mnoha ohledech naprd. Dokud jsem se o ty věci nesnažila a nezajímala, bylo mi více méně všechno jedno, bylo to jednoduché. Teď se nervuju kvůli všemu. Že se něco nepovede, že to nezvládnu, ... Často to je kvůli hloupostem, ale prostě to tak jest. Rozhodla jsem se, že tohle bude další cíl - nestresovat se tak moc. A tenhle vám narozdíl od těch ostatních už teď sdělím. V některých mých cílech je to celkem přítež a vůbec to není nic příjemného.

Začínají prázdniny, jééééj! Jak vám dopadlo vysvědčení, prdelky? :D Vím, že až se zde dozvíte, že mám tři čtyřky, budete se divit, proč teď záhy dodám, že jsem nakonec příjemně překvapena. Měla jsem totiž mít dvě Nka (známky jsem z těch předmětů měla docela v pohodě, ale měla jsem hodně absence) a vzhledem k tomu, že chodím na soukromou školu, tak kromě školného platíme snad i lavice, elektřinu a vodu - chci tím říct, že mi přijde srandovní, že platíme školné a kromě něho ještě milion věcí, které lidi na státní nemusí. Třeba takové komisionální zkoušky. To jsou zkoušky, pro ty, kdo mají za pět nebo N v pololetí nebo na konci roku. Což já mám. A měla jsem mít N z francouzštiny (na konci roku) a informatiky (v pololetí). A jaké bylo příjemné překvapení, když jsem zjistila, že mám na vysvědčení jen jedno Nko! :D Učitel na Inf se nade mnou slitoval a rozhodl se mi ho nedat. :) Ou jé, budu platit o 500 méně. To jsem zapomněla zmínit, za jednu tuhle zkoušku platíte pětikilo. Pecka, co? Celkem mi tu narušovalo nějaké mé plány, takhle je to very betr. :D

Prázdniny jsem začala u Péti. Byli jsme u něj v pátek, sobotu i neděli. V tomhle jsme pokročili. Když si vezmu, že jsme u sebe spali až po roce a půl, co jsme spolu chodili a tenkrát to byla rarita a teď u sebe spíme i dva týdny po sobě, je to příjemná změna. Bylo to docela fajn, takové nahoru dolu. Být tři dny v kuse, 24 hodin (fajn, v neděli jsem odjížděla, takže méně) s jedním člověkem je docela síla. Jestli teď máte pocit, že tomu přece nemůžeme říkat, že se máme rádi, když nejsme nebo nejsem v kuse (mluvím za sebe) odvázaná, když na sobě visíme stále, tak jste si to pravděpodobně nikdy nezkusili. Prostě občas to je ponorka. Která přijde coby dup a stejně rychle odejde. A když odejde, je to moc fajn. Hráli jsme The Sims :D, žrali jako prase, povídali si, blbli... Zkrátka fajne. (y)

Stále sháním brigádu, pokud byste věděli o nějakém zdroji brigád, pokud mi není osmnáct v Praze, tak určitě dejte vědět. Je to hrozná sračka, vůbec mě to nebaví, nechci pracovat, chci kakat peníze, nebo mít strom jako mají Simíci, na kterém peníze rostou. Máte taky tenhle problém? Dejte vědět, jak žijete, pište, pište, lásenky.

Bezstrestové prázdniny přeji! :)

Vztek

26. června 2014 v 19:50 | Rose Violent |  Básně
Kdo vidí chybu správně?
Kdo má právo zabíjet?
Co si to všichni dovolujem zlost na jiných si vybíjet?
Buď arogantní kretén kvůli slávě.

Přeji si mít netečné pole kolem sebe,
bít a nadavát bez úhony.
Mám dle vás agresivní sklony?
Pokud zemřu, stejně snad půjdu do nebe.

Naložena v letargii,
čekajíc, až se usmějí,
chybu jsme uznat nechtěli,
pojďme od letargie k agonii.

Chuť křičet na konci světa stoupá,
chci rvát si žíly a být při tom nahá,
samota mi je dnes vcelku drahá,
jindy řekla bych, že jsem tak hloupá.

Ego je slepé,
zdravý úsudek chybí.
Kdy ostych zmizí,
já začnu své soupeře považovat za mrtvé?

Utéct s tebou, anebo sama,
přežila bych obojí,
chci, abys byl páníček, jediný, co si mě osvojí.
Já chci být krk a chci, abys byl hlava.

Vztek snad opadá s každým řádkem,
ovšem nepodceňuji to vnitřní napětí,
možná jednou, jako to naše, pryč vyletí.
Tolik vzteku, v něčem tak krátkém...

Fitspiration 1

18. června 2014 v 8:00 | Rose Violent |  Fitspiration
Oversized and Tea

Fit Body | via Tumblr

jenselter | via Tumblr

Legs