Srpen 2013

Den D, aneb kdo si počká, ten se dočká

30. srpna 2013 v 13:11 | Rose Violent |  Můj svět
S Petem nejsme už tak krátce, ale vše není vždy zalité sluncem a jedna z věcí, co mě v těžkých chvílích drží nad vodou jsou plány. Plánuji a těším se, jak půjdeme nakupovat, jak se o Vánocích budeme koukat na pohádky, tulit se a cpát se cukrovím, jak spolu překonáme střední, najdeme si byt a pořídíme štěně, jak na konci, až nám bude devadesát budeme vedle sebe jako láskyplný pár, co všechno překonal. A taky o tom, jak u sebe budeme spát a probudím se vedle něj. A to se nám ze středy na čtvrtek splnilo.
Peta jsem donutila k pečení věnečků. A byla to dobrá volba. Za a) je nakonec dělal hlavně on :D a za b) se mu (nám) moc povedli. Je to celkem náročná disciplína. Na kluka, co v podstatě nikdy nevařil ani nepekl a na holku, co se pár dní zpátky konečně naučila dělat palačinky, co se nerozpadnou ani nepřipomínají omeletu. Dle receptu to mělo trvat dohromady (pečení, příprava, ...) 1h 20minut, ale protože jsme začátečníci, dělali jsme to hodiny tři a pečení se nám protáhlo do jedenácti hodin. Ještě předtím jsme byli nakupovat a bylo to moc fajn. Vlastně takřka všechno bylo moc fajn. Probudila jsem se vedle nejlepšího kamaráda a možná i budoucí manžela. Vedle někoho, kdo se mnou tvoří pouto, na kterém mi záleží nejvíc na světě. A úžasně se o mě stará. Kouká se mnou i na sex ve městě. :D

Fotky věnečků dodám později.

Užívejte, žijte, držte se!

Panna nebo orel?

20. srpna 2013 v 13:30 | Rose Violent
Dnes chci psát o něčem, co - pokud si to někdo přečte - možná rozvíří diskuzi. Je i dost možné, že mě někdo překřtí na Lady Debilku Vanilku. Ale co, mám potřebu to napsat, protože v momentě, kdy jsem se na facebooku přidala do stránek Přiznání holek/o sexu/kluků se nestačím divit.
Untitled
weheartit

Celibát nebo nezávazný sex?
Za mě ani jedno. Mám přítele, jsme si věrní, ale jsme rádi věrní spolu. Každopádně nemám problém s tím, že někdo to má jinak. Ovšem ti lidičkové ve výše zmíněných skupinách to jaksi respektovat nedokážou. Přišla o to holka ve čtrnácti? Tahle mládež je hrozná, holky jsou děvky. Šestnáctiletá holka měla šest kluků? To samé. Holka ve dvaceti je panna? To je vzácnost, je to drahokami mezi exkrementy, čínský bůh srandy. Opěvujeme každého kdo si šetří panenství do doby, kdy už nebude to děvče moc mít děti a haníme ty, co prostě nečekají do svatby a dělají si to podle svého. Někdy si říkám, jestli do těch diskuzí ty nadávky a odsuzování píšou jeptišky a knězi. Ale no tak, zameťme si první před svým vlastním prahem!

Německo

3. srpna 2013 v 18:15 | Rose Violent |  Můj svět
Jezero Laca a obídek
Bayern park

V Německu jsme byli s mámou a bráchou. Od doby, co má přítele, tak pořád výletuje. A tak jsme se jeden den byli podívat na jezero Laca, což je nejmenší ledovcové jezero na světě. Potom jsme byli v Bayern parku, kde jsem nešla skoro na žádnou atrakci, neboť nejsem příznivce adrenalinu. Na té horské hrůze byl brácha. Bylo to tam moc fajn a myslím si, že systémově to mají vychytanější než v ČR. Další výlet byl do Boubínského pralesa, což by se spíš mělo nazývat nekonečný kopec a na rozhlednu jsem nevylezla, nějak se mi ani nechtělo, vzhledem kvůli tomu, že se bojím výšek. Pod Boubínem mají super restauraci. A potom nákupy, obchoďák teda nic moc.

Dovolená s milým

3. srpna 2013 v 17:56 | Rose Violent |  Můj svět
Zde vidíte koupačku na Lipně. Můj nenamalovaný look zmačené slepice, mé super botky za osm stovek z New Yorkeru, mého muže nafaukující cosi a ta malá blondnka je Petova sestřička Kája a vedle ní je její kamarádka Evelína.
A tady photoshoot Peta, který předvádí své super xichtíky. A na fotce s nataženou rukou mi podává hroznový cukr, který miluje jak medvídek Pú med. :3 :D