Jedinou chybu, jakou můžeš udělat, je přestat se snažit.

26. ledna 2013 v 19:26 | Rose Fairy Tale |  Deníček
  • Zažívám poměrně fajn dny s ním. Koukáme na Věřte Nevěřte, pohádky i horory, jíme čínu, pizzu, pijem čokoládu, děláme kraviny, občas si popláču a povídáme si, což je pro mě dost důležité. Vylít se srdce i hlavy všechny myšlenky, co mě souží, napadají. Jo, a taky jsme udělali pár foteček, které vidíte výše. Jak pořád říkám, takový seriózní a vážný pár.
  • Dělat věci jinak. Jeden z citátů na mém oblíbeném webu. Vlastně nezní úplně takhle, zní ještě líp a já tomu věřím. Dělat věci jinak. Nezáleží na pádech, pořád vidět, co chceme. Nezáleží na okolnostech, ty se stále mění. Nezáleží na překážkách. Překážky přijdou, když si něco přejeme, aby vesmír, nebo možná Bůh zjistil, jak moc o tu věc stojíme a co jsme schopni obětovat. Dělají z nás lepší lidi a pomáhají nám. Takže kolik času jste schopni proplakat pro vaši lásku, jak moc jste schopni trpět, co přetrpíte a prominete? Jak moc jste schopn dřít na tom, abyste byli v tom či onom sportě nejelepší? Jak moc jste schopni obětovat a trpět, když chcete být někým jiným? Jste schopni nevšímat si pochybností vašeho nitra a pochybností lidí okolo vás? To je asi další z věcí podstatných, kterou jsem zjistila. Jak jednou řekla Kykyňa, i já zjišťuji, že po boku svého milého dospívám a to je stejně starý jako já. A zlepšuje se to, stále. Mouchy jsou a není jich málo, ale v mnoha ohledech se to ubírá k lepšímu směru a najednou mám pocit, že jsem nějaká odolnější.
  • A máme před sebou taky poslední týden prvního pololetí. Co budete mít, jak se vám daří a jak přežíváte školu? U mě nic moc, ale to je i tím, že prostě nemám ráda naši třídu a kolektiv. Nebo tím, že budu mít čtyřku z matiky a budu mít dilčo, jestli se někam vůbec dostanu? Nepřijdu si dospělá, ale i přes to mi u nás ve třídě přijde dost lidí bezcharakterních a dětinských. Taky jsou teď super dohady kvůli tričku, co dostaneme na konci devítky. Aneb když se třída dokáže dohodnout. Ironicky samozřejmě. A ano, i já se hádám, i já se pořád vměšuju, jsem prostě už taková. Průbojná, hádavá, co musí každému vecpat svůj názor.
  • To je další věc, o které jsem se minule bavila s Cassie. Nějak jsem se bavili o hádkách a mých názorech na vztahy a řekla, že chápe, že se mi změnil názor kvůli tomu, že mám Peta, ale že prostě moc poučuju a jsem v tom taková radikálnější, nebo to tak alespoň na lidi může působit. A má pravdu, i když já to myslím trochu jinak. Když někdě někdo píše o lásce a vztazích a já to okomentuju, tak to je většinou pěkná slohovka a občas se mi stane, že se i někdo naštve za to, co jsem napsala, patnáctka radí, jak Vančurová v Bravíčku. Ale já to nemyslím jako nějaké rady a poučování, naopak. Dle mého je každá láska jiná. Platonická, neopětovaná, opětovaná, šťastná, smutná, ... Každý vztah má jiné hranice, pravidla a zvyky. Já nehlásám, co je dobře a co naopak, nechci, aby to působilo nějak agresivně, protože to tak ani nemyslím. Jen říkám, jak to vidím já. A to říkám u všech věcí. Bohužel, nedávno kvůli tomu vznikla pěkná internetová hádka s jednou blogerkou. Oni mají pocit, že jim radím a říkám, jak by to mělo být nebo jak to je. Já jen říkám svůj pohled na svět či danou věc a tyhle dvě věci by si neměli plést, protože tam vidím dost podstatný rozdíl. Nejen ve významu, ale taky v reakci toho, ke komu je komentář směřován. Cassie mě zná, a tak vidí, jak stranu těch lidí, tak tu mou. A proč tu o tom vlastně píšu? Možná proto, abych předešla nějakému nedorozumění, možná proto, že když jsem jí to minule vsvětlovala, došlo mi, jak špatně to lidé mohou pochopit.
To je vše, co jsem vám chtěla sdělit. A jako vždy - Mějte se krásně, ať se vám splní, co si přejete a rok 2013 je ten nejelepší! :-))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 26. ledna 2013 v 23:00 | Reagovat

Musela jsem se smát, když jsem viděla ty fotky. :D Třetí a poslední.) Věřte Nevěřte jsem dlouho neviděla a nikdy se na to nekoukám sama. Jsem strašpytlík: fear-baggenZeZz:D Držim palce, ať se dostaneš na tu školu velkých bratrů.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama