"Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že Vy jste pilot."

20. prosince 2012 v 21:40 | Rose Fairy Tale |  Deníček
390042_121032578012624_236209104_n_large
Musím se Vám přiznat. Ač tady někdy píšu až přes míru optimistky, ani já sama taková občas nejsem. Mám dny lepší a horší. Poslední docela kolísají, ač ty předtím byly přímo vynikající. Každopádně - zjišťuji, že karma vážně funguje a být lepším člověkem mi přináší... takový lepší pocit. Že i když někomu pomohu a neoplatí mi to, i když je někdo nepříjmený a já to (jak kdy, ale snažím se) nechám plavat, tak si nestěžuji, nikomu nic nevyčítám. Sic ještě tyhle věci musím dopilovat (cholerik ve mně se čas od času nezapře a s jedinci, které prostě nemusím neumím moc vycházet), ale to se časem podá. A dneska mě potkalo štěstí, tak si říkám, zda-li to není nějaké znamení toho, že to vážně funguje a člověk by měl být hodný. To jsem šla takhle dnes Petovi koupit dárek a ptám se, jestli ho mají. Paní odvětí: ,,Bohužel, ty věci máme jenom na velkým skladě, ale tady už ne." Potom jedna prodavačka předala té, s kterou jsem mluvila telefon a ujmula se mě ta druhá: ,,Možná tady nějaké poslední bude, já se podívám." A opravdu - byla to přesně Petova velikost, přesně to, co jsem chtěla. Potom mi ještě řekla historku o tom, jak si ho tu včera pán byl vyměnit, protože mu neseděla právě velikost. Štěstí se na mě pro jednou usmálo a já se chci usmívat dál, ač občas se ještě objeví ty stopy staré ufňukané, zdeprimované holčičky, ale už o hodně méně.
Art-beautiful-couple-cute-favim.com-521431_large
Dnes nám skončila škola, zítra je kino a tam nejdu. Tak uvidíme, doufám, že svátky a vůbec tak nějak všechno půjde dobře a líp. Jak já se těším na žranice, dárky, příjemnou atmosféru i na tu mou praštěnou rodinu, na Něj! :-) Teď tu piju zelený čaj, povídáme s Petem přes Skype a asi si půjdu lehnout. A taky jsem tátovi 'vymýšlela' (čtěte stáhla obrázek z googlu a něco tam napsala) vánoční přání pro zákazníky, tak jsem to pojala básničkově, možná ji sem hodím, ale je jen o dvanácti verších, nic složitého. Bohužel, od Peta slona nedostanu a nikomu jinému jsem o tom neřekla, takže ho zatím mít nebudu, neboť malý, hezký, plyšový sloník stojí 800 Kč. :-D Nevadí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maly-introvert maly-introvert | Web | 21. prosince 2012 v 19:16 | Reagovat

To som rada, keď čítam ten optimizmus. Aj s tým darčekom to bolo šťastie, verím tomu, že za to tak nejak môže vesmír, pretože si to hneď nezahodila za hlavu a nemyslela hneď na to najhoršie.

V poslednú dobu som optimistická viac ako sa na dané situácie hodí, o rodinných problémoch ani nehovorím, ale som rada, že to tak je, aspoň nemusím revať každý večer do vankúša.

Mimochodom, už sa nadobro sťahujem na tento blog, ten starý ruším, už sa naň asi nikdy nevrátim. Vysvetlenie napíšem do článku, až keď dokončím úpravy. Budem rada, ak si prepíšeš moju adresu na "staro-novú". Pekný zvyšok večera prajem. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama