Když jsi trpělivý, dějí se zázraky.

7. prosince 2012 v 21:48 | Rose Fairy Tale |  Deníček
Photo_dec_07__19_00_39_large

Tak do března (hihi,počítám,že do konce roku) o tom blogu budou vědět mí oblíbenci, přátelé a bude celkově více propagovaný na veřejnost - ale teď už k dění v mém blonďatém, pozdě chodícím/vstávajícím, nezodpovědné, zamilovaném světě.

Dvojka z češtiny a hlavně jednička s dějepisu - známky se lepší. A tu jedničku sakra potřebuji,neboť z tak primitivního předmětu,jakým je právě onen dějepis mi vychází trojka a to bych z něho (kdybych se vážně učila) mohla mít s klidem jedničku. A středa byla taky fajn.Byl Mikuláš a u nás klasicky devítky chodí po 1. a 2.stupni - rozdávat čokoládky, strašit a v případě naší třídy i mrvit mikulášský proslov. Byla jsem za anděla,společně s Luf. a Cassie. Ty boty mi byly o dvě čísla menší,t akže ještě teď cítím ten boží puchýř, ale jako celek to vypadalo dobře. Čtvrtek můžeme opominout a ke dnešku se vyjádřím v dalším odstavci.
Tumblr_luyfxpezev1r27e1ho1_500_50c0fa2cddf2b31367000f90_large

Ano,zase s ním a ano,zase super. Teda - nemám tomu, co vytknou, ale byly i lepší dny. Koupili jsme svíčky a pěnu do koupele a dali si u nás horkou vanu. Poslední dobou si jí dáváme celkem často. Ale na tu úplně první nezapomenu. Celou dobu jsme se bavili o perverznostech, ale bylo to super, je to nejlepší kamarád. A potom jsme si dali horkou čokoládu. Ani by vás nenapadlo,jaká je s ní sranda. :D

A ano,o tajemství a síle přitažlivosti začnu zanedlouho psát, neboť už nepatrné výsledky začínám pozorovat na svém životě."Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky."
Lope De Vega
Tumblr_me2osi5lug1qlmkwjo1_500_large

Galaxy-magic-sky-space-favim.com-368200_large

Tumblr_menpwmohbr1qkq38zo1_400_large

Tumblr_meo65j89qv1rk8kpco1_500_large

Tumblr_menzktxm9l1qb3aqao1_400_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama