Don't worry about a thing,'cause every little thing is gonna be alright

9. prosince 2012 v 11:25 | Rose Fairy Tale |  Deníček


Možná jsem si měla dát jinou adresu blogu. Třeba zapisnik-vzpominek.blog.cz,nebo sea-of-memories.blog.cz (tak se jmenuje nejnovější album post-gungeové party Bush :)), protože už nepíšu ani tak o tom, co mě štve (no,na minulém blogu si občas ještě postěžuji,ale rozhodla jsem se, že na tomhle omezím na minimum), ale spíš o tom, co mě dělá šťastnou, o momentech, kdy mi je dobře. Protože čím dál více zjišťuji, že jsme nespadli z nebe s nějakým předurčeným posláním,nebyl nám přidělen nějaký osud, něco, co musíme dodržovat. Ač přiznávám, občas nám prostě do cesty spadne poklad, či nějaké muka, obojí neplánované, nicméně mi se rozhodneme, jak s onou věcí naložíme. Vždycky máme na výběr a při každém rozcestí učiníme volbu, která nás provází dál naší cestou. Musíme si jít vyšlapat sami.

Nebudu zmiňovat, že na mě před domem čekla 10 minut, protože jsme měla tichý režim a neslyšela, že mi psal i volal...Ale jinak to bylo super.Opět vana a dneska jsme se vyřádili. Zase přišlo to naše blbnutí a psychopatické chování. Občas to trochu přeháníme, nerada bych zabíhala do detailů, ještě byste si mysleli, že jsme prasata a to my samozřejmě nejsme. :D A po vaně jsme si udělali toastíky, černý čaj (oba jsme na něj strašní úchyláci :-)) ), colu s citrónem a pustili si Tajemství.On tomu ani tolik nevěří (teď už ano), ale nějak tak nevědomky se tím řídí. Věci, co se mu nelíbí neřeší a naopak věci co má rád řeší pořád a s chutí. Je to takový John Lenon v rockovější formě. :D :) To on mi řekl tu větu, kterou si můžete přečíst v nadpisu a která je vyňatá z písně Three Little Birds od Boba Marleyho. Řekla bych, že pokud je nějaký silný pocit, nějaký impuls, ať už dobrý či špatný, tak nás to možná někam posune, ale rozhodně to není nastálo, nějakou opravdu hodně dlouhou dobu. Později už se tomu smějeme. Možná to na náš život mělo vliv, ale ne takový, jako stálý,přiměřený pocit, třeba láska.Teď možná namítnete, kam až se díky jejím stavům dostanete, ale já mluvím o té, co je na dlouhou dobu, na tu, kdy opadne povrchní zamilovanost a začne to být o nepopsatelném vztahu - dva nejlepší kamarádi, co se milují, ale milují v tom pravém slova smyslu.

A ještě malá zmínka o těch Vánocích. Upřímně bych se za sebe styděla, kdybych řekla, že nevím, co dám člověku, kterého miluji a jsem s ním skoro každý den...Jen mi prostě žádný z těch dárků nepřijde dostatečně geniální. :D Ano ,radost mu udělají, ale není to nic ohromného. A tak výročí...To chci,aby bylo ještě vyjímečnější. A taky chci, aby mi dal k Vánocům plyšovýho slova a poslouchali bychom společně Coldplay - Paradise! :-)

Mějte se krásně a užívejte víkend! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama