Blýská se na (nej)lepší časy a dny.

17. prosince 2012 v 13:46 | Rose Fairy Tale |  Deníček

Včerejšek byl prostěú úžasný. Celý jsem ho strávila s ním. Takových dnů bude čím dál tím víc. A možná na výročí spolu konečně budeme dýl, než jen do osmi. To je trochu nevýhoda. Znám spousty párů, co jsou spolu o polovinu méně, jak my, ale spí u sebe týden, co týden. Ne, že bych jim to nepřála, nebo je za to odsuzovala, jen m to máme trochu jinak, tak je to docela paradox. Nám se to bohužel ještě nepoštěstilo, ale změní se to, doufám, že brzy. Ale teď ke včerejšku.
Tumblr_mf5csubt6r1s0ecr5o1_400_large
Hrozně si chci přečíst Pána prstenů a taky vidět všechny tři díly. Zatím jsem viděla jen jedničku do půlky, ale to napravím. A Ježíšek snad nadělí první knihu. :-) Takže jsme koukali na Pána prstenů, jedli domácí medovník s marmeládou a čokoládvou polevou, vanilkovou colu (ta je výborná!), povídali si, smáli se. K večeři jsme si došli pro pizzu. Byl to strašně fajn den. Tyhle dny jsou prostě lepší. Ač ještě pár výtek k nim mám, nic není (zatím) úplně perfektní, ale je to o moc lepší.

Dneska mi ráno bylo špatně, tak jsem zůstala doma. Teď už je mi dobře, za hodniku přijede Pete a jedeme do Ikey, snad si tam dáme i oběd (hrozně ráda s ním jím, ale já ráda jím všeobecně :D). Doufám, že ten den bude alespoň z poloviny dobrý, co včera. Dnes možná ještě jednou napíšu. A taky jsem už vytvořila nové rubriky - Dotazníky a Čajové recenze. Zatím to nechám ležet a nebudu říkat, oč jde, ale těšte se!
483630_487301401308997_1088106493_n_large
Taky jsem si včera psala do deníku. Já si tam píšu různé cíle a seznamy, co chci (udělat), co ještě musím udělat a tak dále. Psala jsem o cílech na blízkou budoucnost. Jeden z bodů byl stát se lepším člověkem. Nemyslím si, že bych byla vyloženě zlá, ale dokážu ublížit, uškodit a často hlavně nevědomě. I když to je nevědomě, tak potom někteří lidi sejčkujou, že jsem to udělala úmyslně, ale o tom jsem tu psát nechtěla. Jsem sobec, někdy arogantní, někdy zlá. A to už nechci. Nechci být naivka, ani hloupá, nechci, aby mi někdo dal facku a já mu poděkovala, ale chci dělat dobré skutky a být k lidem milejší, pomáhat jim. Protože nejen, že z toho budu mít dobrý pocit, lidé mi třeba i poděkují, ale ještě se mi to vrátí. Pravda, trochu sobecké, ale s tím nic nenaděláme - jak špatné, tak dobré věci se nám vrátí, to je fakt. Tak jsem jiná, jsem hrozný hipík, ale už mě ta dnenšní společnost jaksi unavuje tím, jak se tu k sobě lidé chovají. A pokud chci kázat, jak by to mělo být, tak se dle toho budu i chovat.
Tumblr_meivclltfh1rk68tho1_500_large
Mějte se kráně, myslete pozitivně a buďte na sebe hodní! :-)


Tumblr_mewe2ptm7r1rmzsi6o1_500_large


548830_184364428371563_1156437741_n_large66e144124d587286827c2961bba8-post_large

Tumblr_mf5bnrrd1y1r2hcyso1_500_large

A3ex7g3cyaecxkj_large
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 17. prosince 2012 v 14:12 | Reagovat

Každý to má vo vzťahu iné. Niekomu to vyhovuje, niekomu nie. Ja som síce každý deň v škole s priateľom(teraz veľa ani nie, keďže stále vymeškávam), ale poobedie spolu trávime len v piatok a v sobotu/nedeľu. A príde mi to strašne málo. Nie sme zvyknutí spať spolu cez noc, teda skorej ja nie som zvyknutá na to, že mi niekto dýcha pri uchu v noci a som z toho nervózna, a je úplne jedno, kto to je :D. Ja mám najradšej pri spaní izbu len pre seba. Možno to bude v budúcnosti problém(napr. intrák alebo manželská posteľ), ale kým to nemusím riešiť, tak sa tým nebudem ani zapodievať :D.
Niekomu stačí, keď sa stretnú raz za týždeň/dva. A niekomu je málo vidieť sa aj každý deň. Každý sme iný :)

Byť lepším človekom... neviem mať na to teraz názor, rozhodujem sa o tom, že každý by mohol byť dobrý človek, keby chcel, a možno ani nie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama