17.den – tvé úspěchy a neúspěchy za tenhle rok

27. prosince 2012 v 23:23

17.den - tvé úspěchy a neúspěchy za tenhle rok
Tumblr_mfphpnncfb1s0zlc3o1_500_large

Úspěchy

 1. Našla jsem někoho, kdo mi dokonale rozumí, někoho s kým je mi dobře, pokud zrovna nejsem ve svém světě plného děsivých teoirií. Někoho, kdo je úplně jiný, jak já, ale rozumíme si řekla bych téměř bezchybně. Někoho, kdo je krásný, chytrý, vtipný, roztomilý, empatický, talentovaný na spousty věcí, silný člověk a zároveň citlivý. Miluju ho. Najít takového člověka je dar. Člověk, co mi od základu změnil celý život. To je moje největší výhra.
 2. Poznala jsem Tajmeství, což můj život posunulo do nových rozměrů, nové víry, nového očekávání. Posunulo mou povahu, moje zážitky i život. Je to film, co mi život měnil, mění a změní. Film i kniha, co ve vás aktivují ten plyn, pohon a sílu, co dřímala kvůli strachu a pochybnostem.
 3. Vylepšila jsem si vztah se svým tátou. Sice je to jen chvilku, ale je to myslím dost velký úspěch a můžu říct, že je to druhý nejlepší chlap na světě. Jsme si podobní, možná až zbytečně moc, ale hlavně, že už je to teď lepší, jsem za to moc ráda.
 4. Mám čím fotit. Věřte nebo ne, ale pro mě se tím mění život, protože můžu vše zdokumentovat. :-D
 5. Mám svůj vlastní pokoj. Možná ještě není hotový, ale až bude, budu o 50 % šťastnější, neboť budu mít pokoj nejžůžasnější a hlavně - jenom MŮJ.
 6. Zamakala jsem na sobě. To je čas minulý, protože jsem se na to vybodla, ale plánuji zase začít. :-D Časy, kdy jsem měla čtyři buchty na břiše, svalnaté nohy i ruce … Chci to zpátky. Ale jsem na sebe pyšná, že jsem na sobě takhle zamakala. :-)
 7. Vyšel mi článek na Krásné a psala bych i na server ProRebelky, kdybych věděla, jak tam vložit článek. :-D Pisálkovské úspěchy jsou super. Taky jsem Literárním klubu.
 8. Splnil se mi sen - mám piercing v obočí. Sice jsem se už dvě hodiny předtím bála, ale to nevadí, stejně to nebolelo. :-D Žeru ho!
 9. Splnil se mi další sen - Viděla jsem naživo Marilyna Mansona. To je dost dobrý splnění snu.
 10. A další věci z mého seznamu věcí, co chci udělat než umřu - zkusit nějaký drogy, zašukat si na hřbitově, líbat se s holkou, … Myslím si, že do dvaceti ty věci, co tam mám teď budou odšktrnuté všechny.
 11. Šla jsem na herecký konkurz. Pořádala ho ČT1 a bylo to na nějaký film, co se dospívání týče. Nevzali mě, ale nesmutním. Byl to můj první konkurz a byl to velký zážitek.

Néuspěchy

 1. Téměř půlrok jsem se utápěla v depresích, pořád se bála, vymýšlela děsivé teorie, byla jsem paranoidní až hrůza, proplakala týdny a týdny. No a od toho se odvíjí i následující body, neboť s psychikou se zhoršilo vše.
 2. Ve škole jsem schytala fůru špatných známek, a tak mi teď, kdy mi jde o nejvíc vychází dvě nebo tři čtyřky, asi čtyři nebo pět trojek a celkově je to ve škole dost na nic, kašalala jsem na ní, ale to skoro na všechno.
 3. Přestala jsem cvičit, takže se z těch svalů stala zase povislá kůže, plná tuku a špeků.
 4. Milionkrát jsem ublížila člověku, kterého miluju.
 5. Málem jsem ztratila, ale zase jsem si udobřila kamarádky.
 6. V rodině jsem měli a možná ještě máme několik problémů.
 7. Jednou, když jsem měla zaracha jsem šla ven a hrozně se opila. Tak hrozně, že jsem si druhou polovinu mého výletu nepamatovala (to je jediný opilecký zážitek, který si takhle nepamatuju) a mamka mě potom řádně propleskla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maly-introvert maly-introvert | Web | 28. prosince 2012 v 11:24 | Reagovat

Bod 11. ma prekvapil, ani som o tom netušila, ale je skvelé mať nejakú skúsenosť, ono ťa to určite posúva ďalej :-)
Ozaj, ešte som asi nespomínala, že Janči na Tajomstvo neverí, strašne to odsudzuje, ale ešte nie som ním až tak ovplyvnená, aby som verila všetkému, čomu verí on :D

Tie neúspechy sú naozaj na nič, ja si pamätám, keď mama prvýkrát prišla na to, že som pila(na16.narodeniny), ale radšej ma poslala spať a na druhé ráno narobila trochu slovného bordelu. Potom vstal otec,ktorý bol tiež po opici a ostatok si zlízol on a mňa mama poslala si len vyčistiť topánky, lebo som sa opitá trepala po zablatenom poli :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama