15. den - tví oblíbení blogeři/část druhá

27. prosince 2012 v 23:07

Lumenn

Tak trochu gothička, tak trochu metločka, tak trochu holka poslouchajíc grunge, tak trochu už nějakou dobu dospělá. Od všeho trochu. Věřící na víly, elfy, zamilovaná do J. R. R. Tolkiena, snílek a přes to velmi chytrá žena. Pár dnů i týdnu si pobyla na psychiatrii za svých pubertálních let, pár dnů Masters Of Rock jí zamíchaly s životem, ale žije slušně, řekla bych. Básničkářka, milující My Little Pony.

Citová prostitutka

Taky poměrně známá, vedoucí si svůj prapodivný vztah, co začal románky a skončil u pana R, u pevného vztahu, který trvá již dva roky. Soukromí dává na odiv celému blogovému světu a zároveň si ho velmi důkladně střeží.

Passion Blueberry

Křesťanka, milující knihy, Emilie Autumn, tvrdou muziku, čaj, fotografování, DIY, kreslení. Obléká a poslouchá věci dle nálady. Někdy poměrně pesimistická a jindy přes míru šťastná. Umělecká duše, dreadatá a červenovlasá.


Miriam

Hrající na piano, poslouchajíc tvrdou hudbu. Kontroverzní osoba milující cigarety. Ráda přidává články s fotogragiemi či DIY věcmi. Smutné monology o lásce na dálku.

Chloe Noir

Zamilovaná gothička, která je v tomto stylu vnímána jako jakási průkopnice pravdy. Mnohým dárk a ívl gothikům se pomohla vyhrabat z jejich pozérské škatulky. Fotí, kreslí, fanynka RPG, momentálně ukončila školu a vyměnila ji za dřinu v práci. Blíženec, osoba složitá, osoba mnoha tváří.

ŘíjnováTaková hrozně velká fotka. :D
Další lesbička se zajímavými názory, která mi ještě víc příblížila svět homosexuálů a vůbec sexálů obecně. Taky by se dalo říct, že složitá, ale poměrně zajímavá osobnost. Chytrá holka. Její blog jsem objevila teprve nedávno.

Žvejka

Morbidní, píšící úchylácké básničky, píšící o kontroverzních tématech. Na jednu stranu růžová, na druhou holka, co si taky prošla žiletkovým obdobím, holka, co poslouchá blijící kapely. Píše vtipně a sarkasticky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama