Bez přezdívky,s příběhem.

16. listopadu 2012 v 17:10 |  Deníček
Takový zkušební a úvodní článek.

Zatím nemám přezdívku,protože čekám na nějaký nápad.Na něco,co mě stoprocentně vystihne a s čím budu velespokojena.Do té doby jsem prostě slečna Bez přezdívky a do té doby nebudu řádně vést tenhle blog a relativně ještě neexistuje.

Svůj starý blog jsem vést přestala.Kvůli článkům,co mě spíš demotivovali,než aby mě podpodporovali.Mám zájem změnit to,co je teď i to,co bude.Mám jasnou vizi,kterou se chci řídit po celý svůj život.Je to sen,co je pro mě nesmírně důležitý.Nechala jem tu vyhasínající naději za sebou a dodala si novou,lepší,která bude trvat déle než zármutek,bude a je věčná.A už to není jen naděje,je to skutečnot,které jsem blíž každým dnem.Každý má právo na to,žít svůj sen,ale lidé jsou ostýchaví a ne všem se to povede hned.Víra je to nejdůležitější v nás.

Možná si říkáte,proč jsem tedy články nesmazala a celý starý blog nepředělala.Já nejsem ten typ,co by měl potřebu mazat vše jen proto,že se za to stydí a nebo,že mu za to někdo posmívá.Je to vzpomínka.Možná třeba špatná,ale je tam.A i v té špatné je tak strašně moc dobra.Nemůžu říct,že bych litovala toho,jak jsem smýšlela a jak jsem se utápěla v depresích.Bylo to nádherné.Dovedlo mě to totiž do bodu,kde jsem teď.Strachům jsem přestala věřit a víru ve své sny zesílila.Ten strach mi dal možnost.Možnost vše pečlivě zvážit.Možnost uvědomit si,co je pro mě to nejdůležitější.Možnost nabýt nové síly i vědění.Možnost dojít si k novým příležitostem s odřenými koleny a pochroumanou myslí.Možnost umět rozlišit (sic dlouhodobé) zlé rozpoložení plné lží,od krátkodobého záchvěvu šťastné pravdy,který přebije onu zlou dobu.Možnost přestat být alespoň v jedné části svého života naprostý sobec a plně se oddat lásce.Možnost změny a volby.Za tím vším strachem se skrývalo tolik možností a ještě donedávna jsem si jich nebyla tak plně vědoma.A myslím si,že pořád mi ještě zbývají kousky uvědomění,které mě dovedou tam,kam chci.Nikdy jsem nebyla tak strašně nešťastná a stejně tak jsem se nikdy necítila tak doplněná,milovaná a do doby,než jsem poznala jeho jsem nevěděla,co je to milovat,co je to láska.Teď to vím.Udělal ze mě nového člověka.

V nitru mě ale hlodal červík jménem strach.Mnozí z vás si asi dokážete představit,co takový červík může způsobit.Od paranoy až po myšlenky na to nejhorší.A místo toho,abych věřila tomu,co mě dělá šťastnou,začala jsem věřit tomu,co mě trápilo nejvíc.Měla jsem pocit,že si tím přiznávám jakousi skutečnost a prostě jsem tomu věřila.Víra ve strach.Ani si nedokážete představit,jak to zacloumalo s celým mým životem.Od holky,co neřešila názory ostatních,byla více mén šťastná,sebejistá,až po holku,co řešila i názory,co nikdo nikdy neřekl,byla nešťastná téměř půl roku a začínala být absolutně nejistá.Půl roku není krátká doba,ale vhledem k tomu,že vždy se našly dny štěstí (někdy i týdny),tak si myslím,že to smysl má.Moc jsem se zaměřila na to,co nechci.Vytvořila si pravdu strachem.Část mě tomu nevěřila,ale ta vystrašená část ano a já jí umožnila sílit a sílit.A strach se začínal stávat skutečností.Začaly se mi dít věci,kterých jsem se obávala mých vystrašených dojmů začala nabývat i ostatní.

Vězte,že pokud jsou tam ty záblesky štěstí a víry,které vám dělají dobře a vězte,že když to i přes dlouhodobý smutek nevzdáte,má to cenu.

Zahoďte strach.

NO PAIN,NO GAIN

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kykyňa Kykyňa | Web | 16. prosince 2012 v 16:16 | Reagovat

Katkaaaaaa, sakra.
Ja som bola taká zvedavá na blog a vieš čo sa stalo? Občas, keď sa chcem dostať na niekoho blog, tak kliknem na fotku a nie na web a tak sa stalo, že som sa sem omylom dostala :-D

Budem sa tváriť, že som to tu ešte nevidela a nebudem ti tu nič komentovať. Nechcem, aby si mala z toho zlý pocit, že si odhalená. Len som ťa chcela upozorniť, aby si potom nekomentovala na blog, keď si prihlásená na tomto blogu :-)

Už sa teším, keď to tu bude oficiálne otvorené pre všetkých. Nikomu to neprezradím, o to nemusíš mať strach.

Ahoj.

2 KT Wild* KT Wild* | Web | 17. prosince 2012 v 12:54 | Reagovat

[1]: :-D Mně to nevadí. Já vím, jak to s tou fotkou funguje a byla jsem si vědoma toho, že na to stačí kliknout a jsi tu, ale já už ho netajím a když na něj přijdete, tak si ho uložte, komentujte, čtěte. Sic oficiálně to ještě nikomu nepíšu, ale když si na to přijdete (to s tou fotkou je hrozně velké tajemství :D ), tak mi komentáře vůbec nevadí, naopak. :-) Klidně si ho ulož do oblíbených. Sice oficiálně jsem ho ještě nikde neuveřejnila, ale už nelpím na tom, aby o něm nikdo nevěděl, takže v pohodě. Akorát nevím, pod čím by ses mě měla uložit, já ještě nemám přezdívku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama